Perez prepričan: Ronaldo se bo vrnil v Madrid

La liga 25. Sep 201812:44 > 12:44
Quality Sport Images/Getty Images

Predsednik Real Madrida Florentino Perez je prepričan, da se bo Cristiano Ronaldo še vrnil v Real Madrid, kot nekakšen naslednik legendarnega Alfreda di Stefana.

Portugalec Cristiano Ronaldo je s svojim prestopom v Juventus šokirala marsikoga, najbrž tudi samega predsednika Florentina Pereza, ki svojega največjega nogometaša nikakor ni želel izpustiti iz Madrida, vendar ga je na koncu moral za dobrih 100 milijonov evrov.

“Cristiano je še naprej v srcu vsakega navijača Real Madrida. Če bi ga videl, bi ga objel. On je naslednik Alfreda di Stefana. Nekega dne se bo vrnil v to sem prepričan,” je dejal Perez ravno na dan, ko je FIFA podeila nagrade najboljšim.

Sicer pa je še ena legenda kluba Alfredo di Stefano za Madridčane najprej blestel na zelenici potem pa še vodil klub med letoma 1982 in 1984.