Modrić: Real ni v krizi!

La liga 3. Okt 20189:48 > 9:48
Alexander Hassenstein/Getty Images

Najboljši nogometaš sveta Luka Modrić je razkril, da atmosfera v slačilnici madridskega Reala po porazu v 2. krogu skupinskega dela Lige prvakov proti moskovskem CSKA-ju ni bila najboljša.

Aktulani prvak v najmočnejšem klubskem nogometnem tekmovanju na svetu madridski Real sinoči ni uspel najti poti do gola nasprotnika, moskovski CSKA pa je z zadetkom Nikole Vlašića v drugi minuti srečanja prišel do presenetljive zmage.

“Nismo v krizi, a zagotovo nismo igrali tako, kot se je od nas pričakovalo,” je dejal aktualni najboljši nogometaš na svetu Luka Modrić, ki ga je glavni trener Julen Lopetegui poslal v igro s klopi.

“CSKA je dokazal, da gre za dobro ekipo. Oni so izkoristili svoje priložnosti, mi naših nismo. Nismo pričakovali, da bomo na tem igrišču pustili tri točke, če sem iskren. Atmosfera v naši slačilnici ni najboljša. Moramo karseda hitro dvigniti glave in nadaljevati. V zadnjih treh tekmah nismo izgledi najbolje.”

To je bila namreč že tretja zaporedna tekma v kateri kraljevi klub ni vpisal zmage.