Lopetegui: Klubsko vodstvo me podpira

La liga 19. Okt 201815:00 > 15:12
Quality Sport Images/Getty Images

Trener madridskega Reala Julen Lopetegui je znova zatrdil, da se ne obremenjuje z govoricami, ki po slabih rezultatih kraljevega kluba že napovedujejo menjavo na klopi.

Govorice o mojem odhodu? V Realu se dobro počutim, o tem ni nobenega dvoma. Sem trener Real Madrida, ki je klub, ki ima vedno najvišje cilje. S temi govoricami in pritiskom moram znati živeti. Ali čutim podporo kluba? Absolutno. Miren sem in osredotočen le na svoje delo. Ne obremenjujem se z morebitno odpovedjo, osredotočen sem le na obračun z Levantejem. Vse ostalo je izven mojega nadzora. Temu ne posvečam pozornosti, ker nam to ne bo pomagalo dobiti tekme proti Levanteju,” je povedal Julen Lopetegui.

Real po reprezentančnem premoru pričakuje zahteven razpored. V 9. krogu jih ob 13.00 v soboto čaka Levante (SK3), v torek je na vrsti preizkušnja v ligi prvakov proti Viktoriji Plzen, naslednji vikend pa prinaša El Clasico. Časa za odmor torej ne bo, los blancosi pa morajo za mir v hiši dobiti vse tekme.