Tuttosport: Marcelo zahteval prestop v Juventus

La liga 22. Okt 20189:47 > 9:57
Denis Doyle/Getty Images

Levi bočni branilec Real Madrida Marcelo je od vodstva kluba zahteval, da že januarja odide v Juventus, ekskluzivno poroča italijanski Tuttosport.

Možnost, da branilec zapusti kraljevi klub in podpiše za staro damo je obstajala že letos poleti, vendar na koncu ni prišlo do realizacije prestopa. Sedaj naj bi bila zgodba še veliko bolj resnična in realna, glavna oseba, da Marcela prepriča v prestop k Juventusu pa je kar njegov nekdanji soigralec iz Reala in eden njegovih najboljših prijateljev Cristiano Ronaldo.

Juventus naj bi tudi že pripravil finančni načrt, s katerim bo “pokril” prestop Marcela. Italijani bi si denar zagotovil s prodajo Alexa Sandra v Premier ligo, medtem ko predvidevajo, da bi za odškodnino Marcela odšteli med 50 in 60 milijoni evrov.

Brazilec se je na Santiago Bernabeu preselil leta 2007 iz Fluminenseja in se do danes uveljavil kot eden najboljših igralcev vseh časov na svojem položaju.