Xavi: Veseli me, da je Modrič dobil nagrado

La liga 3. Nov 201812:43 > 12:43
Barrington Coombs/Getty Images

Legendarni nogometaš Barcelone Xavi Hernandez je mnenja, da nikakor ne gre odpisati madridskega Reala, ki je v zadnjem obdobju zašel v težave.

Real se je v zadnjem obdobju znašel v težavah, žrtev vsega je bil trener Julen Lopetegui, ki je po porazu s 5:1 na El Classicu izgubil službo. Na nek način je v njegovo bran stopil legendarni nogometaš Barce Xavi.

“Real Madrid je bil skozi zgodovino veliko bolj kaotičen klub. Lopetegui je poizkušal igrati bolj ekipno, ampak očitno mu to ni uspelo najbolje. Vsekakor pa Reala ne smemo odpisati, ker je to klub, ki se bori do konca,” je upozoril vezist.

Spregovoril pa je tudi o vezistu Luki Modriču, ki je letos prejel nagrado za najboljšega nogometaša lanske sezone.

“Je zelo inteligenten in lahko bi celo rekel, da je boljši kot jaz. Veseli me, da je bil proglašen za najboljšega na svetu,” je še pristavil Xavi, ki je bil nekdaj ikona Kataloncev.