Sergio Ramos želi postati najbolje plačani v Realu

La liga 7. Nov 201816:02 > 16:04
Alexander Hassenstein, Getty Images

Po seriji slabih rezultatov madridskega Reala, se je pri predsedniku kluba oglasil Sergio Ramos in mu dejal, da si želi postati najbolje plačani nogometaš Reala.

Kapetan Sergio Ramos trenutno zasluži 11.9 milijona evrov, naj bi zahteval povečanje plače za kar šest milijonov evrov, kar pomeni, da bi iz prvega mesta izrinil Garetha Balea.

Po pisanju medijev naj bi se kapetan kraljevega kluba že obrnil na predsednika Florentina Pereza, ki ima že tako ali tako veliko skrbi in težav.

32-letnik se je v preteklosti sprijaznil s tem, da je bil na plačilni listi prvi Cristiano Ronaldo, ki pa je odšel v Juventus. In sedaj večjih ovir Ramos nima več pred seboj, da dejansko tudi postane najbolje plačani igralec ekipe in celo prehiti Balea.

Nezadovoljen s svojo plačo naj bi bil tudi Luka Modrič, ki je doslej služil po sedem milijonov evrov. A očitno se bodo galaktiki bolj kot s plačami v prihodnjih dneh ukvarjati s svojimi igrami, ki so daleč od pričakovanih.