Velik "lapsus" novega trenerja Celte!

La liga 13. Nov 201822:38 > 22:53
Mike Hewitt/Getty Images

Novi trener Celte iz Viga Miguel Cardoso si je na predstavitveni konferenci privoščil nekaj kar mu zagotovo ne more biti v ponos.

Celta iz Viga je v ponedeljek uradno objavila ime novega trenerja. To je postal Miguel Cardoso, samo dan pozneje je bil novi trener tudi predstavljen. Slednji je bil v obdobju med 2012 in 2013 pomočnik pri Deportivu iz La Corune. Nič posebnega, če novi trener ne bi teh dveh klubov na uradni predstavitvi tudi pomešal.

“Velika hvala predsedniku in športnemu sektorju za zaupanje, da s svojim strokovnim štabom pričnem delo v Deportivu,” kakšna napaka. Sicer se je Cardoso takoj popravil, a je bila škoda že storjena. Pri navijačih in še marsikje drugje najbrž ni pustil najboljšega prvega vtisa.

Kakšen vtis pa bo trener pustil pri ekipi in na lestvici pa bomo še videli. Celta je trenutno na 14. mestu s 14. točkami, v naslednjem krogu pa gostuje pri Real Sociedadu.