Barcelona pošilja Dembeleja na odvajanje

La liga 18. Nov 201814:56 > 14:58
Alex Caparros/Getty Images

FC Barcelona ima namen poslati Ousmana Dembeleja na odvajanje od video iger, od katerih je odvisen, piše As.

Katalonski klub ima že nekaj časa težave s francoskim nogometašem, vrelišče pa je doseglo pred nekaj dnevi, ko napadalec zamudil na trening, saj naj si ne bi nastavil alarma po tem, ko je celo noč igral video igre s prijatelji. Prebudili so ga šele, ko so ga iz kluba prišli iskat na dom preverit, če je vse vredu z njim.

As poroča, da je Dembele klubu sporočil, da ima težave z želodcem, kar je zdravniški pregled ovrgel.

Barcelona je takoj organizirala sestanek z agentom francoskega nogometaša, saj menijo, da se Dembele ne obnaša primerno. Zaradi tega so mu dodelili osebnega voznika, da ga iz kluba lahko nadzorujejo.

Dembele je bil zaradi svojega obnašanja kaznovan z 10.000€, a pri Barci se strinjajo, da to ne bo rešilo težav, zato ga želijo poslati še k psihologu. Obstaja tudi možnost, da ga klub proda, največ interesa zanj je pokazal Liverpool.