Griezmann: Nisem želel biti Messijev pomočnik

La liga 19. Nov 20184:09 > 4:10
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Antoine Griezmann ni želel imeti stranske vloge pri Barceloni, zato se je odločil ostati pri Atleticu, čeprav so ga številni že videli na Camp Nouu.

Francoski zvezdnik je nedavno podaljšal pogodbo z Atleticom do leta 2023 in zaključil špekulacije o morebitnem prestopu v Barceloni.

Zelo težko je bilo zavrniti Barcelono. Imate klub, ki vas želi, ki vas kliče, ki vam pošilja sporočila. Toda imate tudi klub, v katerem ste pomemben igralec in ki gradi projekt okoli vas. Podzavestno nisem želel biti Messijev pomočnik. V Atleticu so vse naredili za mene, se pogovarjali z menoj, mi povišali plačo. Naredili so vse, da mi pokažejo, da je to moja hiša in da ni potrebno, da odidem. To je bil zapleten čas. Posebej za mojo soprogo, ki sem jo prebudil ob treh zjutraj, da bi govoril o tem,” je razkril Antoine Griezmann.