Dembele znova zamudil in treniral sam

La liga 10. Dec 201811:55 > 11:56
Getty Images/Manuel Queimadelos Alonso

Mladi zvezdnik Barcelone Ousmane Dembele je dve uri zamudil na nedeljski trening, poročajo španski mediji.

Francoz je nato sam opravil trening, potem ko se ni pravi čas pojavil na treningu. Razlog, zaradi katerega se na treningu ni pojavil ob dogovrjeni uri, ni naveden.

Uprava kluba je zelo jezna zaradi obnašanja 21-letnega napadalca, potem ko si je podoben postopek privoščil že pred mesecem dni. Takrat ga je trener Ernesto Valverde kaznoval z neigranjam na obračunu z Real Betisom.

Katalonci so za Ousmaneja Dembeleja odšteli 100 milijonov evrov, toda po zapletenem in specifičnem privajanju na delo in življenje v velikem klubu in mestu, je imel v zadnjem času veliko težav tudi z odvisnostjo od video igric.

Zaradi vsega naštetega so španski prvaki pripravljeni prodati mladega napadalca, zanj pa naj bi zanimanje že pokazali nekateri klubi iz Premier lige.