Valverde brani Dembeleja: Tudi jaz sem zamujal

La liga 11. Dec 201811:24 > 11:24
Aitor Alcalde/Getty Images

Trener Barcelone Ernesto Valverde se je postavil v bran svojemu nogometašu Ousmaneju Dembeleju, potem ko je Francoz v ponedeljek zopet zamudil na trening.

Mladi francoski nogometaš Ousmane Dembele je minuli konec tedna Barceloni pomagal do prepričljive zmago proti Espanyolu s 4:0, že naslednji dan pa razjezil strokovno vodstvo katalonskega kluba zaradi svoje nediscipline.

21-letni Dembele je namreč dan po zmagi na trening zamujal debeli dve uri.

“Tudi meni se je to dogajalo,” je skušal trener Barcelna Ernesto Valverde pobegniti pred vprašanjem na novinarski konferenci pred tekmo Lige prvakov proti Tottenhamu. (SK2 ob 21:00)

“Vedel sem, da me boste to vprašali. Resnica je ta, da so se zgodili nekateri prekrški, a zadevo bomo rešili znotraj kluba in zato ne bom več rekel ničesar. Situacija je sveža in želimo pomagati temu nogometašu, saj gre za velik talent.”