Solari: "Ne bomo sodili Ronaldu"

La liga 11. Dec 201811:45 > 11:45
Octavio Passos/Getty Images

Trener Real Madrida Santiago Solari ni želel komentirati izjave Cristiana Ronalda, da je Juventus najboljši klub, za katerege je igral.

Portugalec je v intervjuju za italijanske medije dejal, da so igralci v Torinu precej skromni, in da se čuti razlika v odnosu v primerjavi s klubi, za katere je prej igral.

“Skromnost je vrlina, ki odlikuje vrhunske igralce, tudi v Realu so takšni. Pokazalo se je. Ko pa je stvar o vrednosti vezani na šport, se ta prepozna v mojih igralcih. Cristiano bo vedno poseben v temu klubu, on je v zgodovini Reala. Nikoli ga ni potrebno soditi zaradi tega, kako se počuti, to je osebno,” je rekle Solari.

Povezano

Na novinarski konferenci pred tekmo s CSKA-jem v Ligi prvakov, so novinarji trenerju Galaktikov postavili nekaj neobičajnih vprašanj.

Solari je tako moral odgovoriti, ali bi kaznoval igralca, v kolikor bi ta zamudil na trening,  z jasnim namigom na situacijo v Barceloni.

“Imamo lastna pravila, ki bodo ostala zasebna.”

Na vprašanje, zakaj Isco in Marco Asensio ne dobivata več priložnosti, je kratko odgovoril:

“Očitno ne berete novic. Če bi jih, bi vedeli odgovor.”

Real Madrid se bo pomeril proti ruski ekipi v sredo ob 18.55.