Mundo Deportivo: Astronomska kazen za Dembeleja

La liga 12. Dec 201813:29 > 13:29
Alex Caparros, Getty Images Sport

Po poročanju španskega časnika Mundo Deportivo so se pri Barceloni odločili, da bodo mladega Ousmana Dembeleja zaradi kršenja klubskih pravil kaznovali z 200 tisoč evri kazni.

Čeprav je Francoz na torkovi tekmi lige prvakov proti Tottenhamu navdušil s krasnim golom, vodstvo kluba ni pozabilo na njegove nedavne grehe.

Ousmane Dembele je v nedeljo za zamudil na dopoldanski trening, ki se je začel ob 11. uri. Francoz je zamudil dve uri, razlog za zamudo? Nogometaš je zaspal.

Pri katalonskem velikanu naj bi se odločili, da 21-letnika kaznujejo z rekordnimi 200 tisoč evri, ob določitvi kazni pa so seveda upoštevali predhodne prestopke muhastega zvezdnika.

Barcelona kazni še ni uradno potrdila, a namigovanj hkrati ni zavrnila. V kratki izjavi so le dejali, da bodo zadevo reševali znotraj kluba in da v zgodbo ne bodo vpletali širše javnosti.