Ramos: Zgodovina ne prinaša zmage

La liga 17. Dec 201811:47 > 11:47
Getty Image/Matthias Hangst

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos je poudaril, da je glavni cilj kraljevega kluba na svetovnem klubskem prvenstvu zmaga, čeprav v ekipi ni več najboljšega igralca belega baleta zadnjih let Cristiana Ronalda.

Kljub krizi, s katero se ekipa iz Madrida spoprijema v domačem prvenstvu, na Santiago Bernabeuu pričakujejo uspeh v mednarodnih tekovanjih.

Ne igrišču ne bo veliko razlike. Čeprav je Cristiano odšel, je ekipa zelo podobna. Tekmovanju pristopamo z istim ciljem, kot vedno, to pa je, da zmagamo. Real Madrid ima bogato zgodovino, toda slednja ne prinaša zmage,” se zaveda Sergio Ramos in nadaljuje: “Svetovno klubsko prvenstvo je nagrada za vse doseženo v minuli sezoni. Ponuja vam možnost, da potrdite svojo kakovost z zmago. Na to tekmovanje nas vežejo lepi spomini. Pred nami sta samo dve tekmi, nimamo veliko priložnosti za napake.”

Aktualne evropske prvake v boju za finale čaka japonska Kashima.