"Želite Isca? Dajte nam Dybalo"

La liga 12. Jan 201912:10 > 12:10
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Kot poroča italijanski Tuttosport, je Real Madrid pripravljen na dogovor z Juventusom. Domnevno se je kraljevi klub pripravljen odpovedati Iscu, vendar le v primeru, da bi v zameno zanj dobil Pabla Dybalo.

V zadnjem času se je veliko pisalo o zanimanju kluba iz Torina za Isca, ter da zelo resno razmišlja, da bi izkoristil slab položaj, v katerem se je znašel španski reprezentant po prihodu Santiaga Solarija na klop Reala.

A jasno je, da se v Madridu Iscu ne bodo odpovedali brez primernega nadomestila. V kolikor bi Iscu dovolil odhod v Juventus, bi v zameno zanj zahtevali Pabla Dybalo.

Italijani in Španci so odlično sodelovali že lansko poletje, ko je v mesto Fiata odšel Cristiano Ronaldo. Bi letos lahko ponovili vajo?