David Ramos, Getty Images

12.01.2019 | 21:43

Cutrone rešil Milan s čudovitima golom v podaljšku

Nogometaši Milana so v sklopu italijanskega pokala z 2:0 odpravili Sampdorio ter se uvrstili v četrtfinale tekmovanja.

Milan

Getty Images/ Marco Luzzani

Milan

Dvakratni strelec za črno-rdeče je bil rezervist Patrick Curtone in sicer v 102. ter 108. minuti. 21-letni napadalec je najprej izkoristil odličen predložek Andree Contija, po podaji Gonzala Higuaina pa je nekaj minut kasneje postavil še končni izid.

Rossneri se bodo v četrtfinalu (30. januar) srečali z boljšim iz duela Napoli - Sassuolo, ki ga boste lahko jutri spremljali na Sportklubu. V sredo ne pozabite na italijanski superpokal med Milanom in Juventusom, ki ga bomo od 18.30 ure ponudili na SK1.

Kapetan Arsenala Laurent Koscielny se je na londonskem derbiju s Chelseajem izkazal z nenavadnim zadetkom. Francoz, ki je zadel za 2:0, se je pred vrati Kepe izkazal z iznajdljivo potezo, saj je mrežo Chelseaja zatresel z ramo!

Oblakov Atletico se je poigral z Huesco

Nogometaši Atletico Madrida so v 20. krogu La Lige na gostovanju s 3:0 premagali Huesco.

Mariborčani ugnali Rudar, Olimpija remizirala v Čatežu

V soboto sta bila v okviru priprav na delu prva kluba slovenskega državnega prvenstva. Maribor je v Ljudskem vrtu z 2:0 odpravil Ruder iz Velenja, Olimpija pa je v Čatežu remizirala z madžarskim drugoligašem Budafokijem.

Roma ugnala Torino, Kolarov zadel z enajstmetrovke

Nogometaši Rome so v 20. krogu Serie A na Olimpicu v Rimu s 3:2 premagali Torino.