Bolnišnica na Santiago Bernabeu: Poškodovan še Benzema

La liga 14. Jan 20199:44 > 9:44
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Napadalec madridskega Reala Karim Benzema si je na obračunu proti Realu iz Betisa zlomil prst na roki, je potrdil trener galaktikov Santiago Solari.

Karim Benzema je igrišče zaradi poškodbe zapustil ob polčasu. “Po testih, ki so jih opravili člani naše zdravniške ekipe, je potrjeno, da si je Benzema zlomil peti prst na desni roki. Še naprej bomo spremljali njegovo stanje,” so poškodbo Francoza potrdili galaktiki, medtem ko je trener Santiago Solari dejal: “Imamo ‘srečo’, da si je Benzema poškodoval prst. Vsi vemo, da je njegova prava moč v njegovih nogah.”

Kako dolgo bo odsoten iz nogometnih igrišč, še ni znano.

Benzema je tako še podaljšal spisek odsotnih igralcev Reala. Ob Francozu so odsotni tudi Gareth Bale, Mariano Diaz, Toni Kroos, Marco Asensio in Marcos Llorente.

Real ima po težko prigarani zmagi proti Betisu na četrtem mestu 33 točk, enako kot tretja Sevilla in deset manj od vodilne Barcelone. Kraljevi klub bo znova na delu že sredi tedna, ko ga čaka povratna tekma kraljevega pokala proti Leganesu.