Oblakov Atletico se je poigral z Huesco

La liga 19. Jan 201920:09 > 20:26
David Ramos, Getty Images

Nogometaši Atletico Madrida so v 20. krogu La Lige na gostovanju s 3:0 premagali Huesco.

Gostitelji so si sicer v prvem polčasu priigrali nekaj odličnih priložnosti, ki pa jih niso izkoristili. Za nenatančnost so bili kaznovani v 31. minuti, ko je za Atletico zadel Lucas Hernandez, ki je prišel do svojega prvega gola v dresu colchonerosov, za katere je v vseh tekmovanjih odigral že 107 tekem.

V 52. minuti je na 2:0 povišal kolumbijski bočni branilec Santiago Arias, ki je zadel po podaji Antoina Griezmanna. Za končnih 3:0 je v 71. minuti poskrbel Koke, še pred tem pa je Griezmann po podaji Hernandez z glavo stresel prečko.

Jan Oblak je odigral vseh 90 minut in še desetič v tej sezoni La Lige svojo mrežo ohranil nedotaknjeno.