Mbappe: "Real? Počakajmo še eno leto, potem pa…"

La liga 20. Jan 201912:29 > 12:34
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometaš PSG-ja, Kylian Mbappe, je prvič javno spregovoril o tem, da bi morda vendarle bil pripravljen kmalu oditi v vrste madridskega Reala.

Odkar je Real ostal brez Cristiana Ronalda, klub nima tako velikega zvezdnika, na katero bi se navijači navezali. S prihodom Edena Hazarda in Neymarja ni bilo nič, pogosto pa se omenja ime mladega Francoza, ki brca za PSG.

Mbappe na to temo v preteklosti ni bil prav zgovoren, tako ali tako pa ima s klubom pogodbo do leta 2021.

Tukaj se počutim odlično, a v nogometu nikoli ne veš, kako se bodo zadeve odvile. Imam pogodbo in za zdaj še ni čas za to, da govorim o ostalih klubih. V Parizu bom še eno leto, potem pa bomo videli,” je bil o potencialnem odhodu v špansko prestolnico skrivnosten Mbappe.