"Isco se mora zavedati, da Real nikogar ne čaka!"

La liga 7. Feb 201917:07 > 17:15
Aitor Alcalde/Getty Images

Nekdanji nogometaš Reala Ruben de la Red je člana kraljega kluba Isca pozval, da na zelenici pokaže več želje. 33-letnik je španskega reprezentanta opozoril, da nogometaš pri klubu kot je Real dobi le določeno število priložnosti.

Isco je v trenutni sezoni La Lige več na klopi kot na zelenici. Na 15 tekmah se je med strelce vpisal le enkrat, španski vezist pa je zato povsem razumljivo nezadovoljen s svojo vlogo v ekipi. Isco je sicer v tej sezoni le enkrat odigral vseh 90 minut. To se je zgodilo ob katastrofi na el clasicu, ki ga je Barca dobila s 5:1.

Isco se mora zavedati, da Real nikogar ne čaka. Tisti, ki ne izpolni pričakovanj, bo hitro zamenjan, ker bo eden izmed njegovih soigralcev boljši,” slikovito razlaga nekdanji član Reala in Getafeja Ruben de la Red.

Real že ta vikend čaka zahtevna preizkušnja. Kraljevi klub se bo v soboto ob 16.15 pomeril z mestnim tekmecem Atleticom. Tekmo na stadionu Wanda Metropolitano boste lahko gledali na kanalu Sportklub 1.