Isco: Nimam enakih možnosti kot soigralci

La liga 9. Feb 201912:33 > 12:34
Aitor Alcalde/Getty Images

Vezist madridskega Reala Isco je znova javno spregovoril o svojem nezadovoljstvu zaradi neigranja. Španski reprezentant je že dolgo v nemilosti trenerja Santiaga Solarija, ki Iscu nikakor ne zaupa.

Vse odkar je argentinski strateg prevzel kraljevi klub je Isco na stranskem tiru. Na zadnjih štirih tekmah v La Ligi je odigral le 16 minut, kar je za igralca njegovih kvalitet absolutno premalo.

Situacija je takšna, kot je. Več kot očitno je, da pri trenerju nimam enakih možnosti za dokazovanje kot preostali soigralci. To stvari pošteno spremeni. Kljub vsemu se bom še naprej trudil in boril za mesto v ekipi. Upam, da bom enkrat le dobil priložnost,” je povedal 26-letnik.

Kraljevi klub je po 22 odigranih tekma v La Ligi na tretjem mestu. V soboto ob 16.15 ga čaka mestni derbi z Atleticom, ki ima na drugem mestu pred večnim tekmecem dve točki prednosti. Derbi boste lahko spremljali na kanalu Sportklub 2.

Bo Real izkoristil priložnost, da se prebije na drugo mesto?