Jović že poleti iz Eintrachta v Barcelono?

La liga 11. Feb 201913:29 > 13:32
Alex Grimm/Getty Images

Najboljši strelec Bundeslige, Luka Jović, je na radarju Barcelone. Po pisanju Frankfurter Allgemeine Zeitung bi srbski zvezdnik, ki je letos dosegel 14 zadetkov, lahko postal član Barcelone v zameno za 35 milijonov evrov odškodnine.

Eintracht je medtem aktiviral klavzulo za odkup pogodbe Nikole Jovića iz Benfice v vrednosti 12 milijonov evrov, saj bi 21-letnik iz Bijeljine lahko že letos poleti zapustil Commerzbank-Areno, kjer nastopa kot posojen igralec.

Srbski napadalec, ki je letos enostavno eksplodiral z 19 zadetki na 27 obračunih v vseh tekmovanjih, je na radarju največjih evropskih klubov, med katerimi so Barcelona, Real Madrid, Bayern Munchen in Chelsea.

V članku, pod katerega se je podpisal urednik omenjenega časnika, piše, da je Eintracht pripravljen prodati Jovića že letos poleti, saj naj bi zaradi številnih ponudb najboljših evropskih klubov domnevno uspel pokvariti atmosfero v slačilnici.