Bartomeu: Neymar zaradi klavzule ne more v Barcelono

La liga 14. Feb 201913:12 > 13:30
David Ramos/Getty Images

Predsednik Barcelone Josep Maria Bartomeu je v pogovoru za radijsko postajo Canal Barcelona med drugim govoril o morebitnem povratku Neymarja v katalonsko prestolnico.

“V teh letih odkar je zapustil Barcelono, sem se že nekajkrat pogovarjal z Neymarjem. Enkrat sva se tudi videla, a nihče iz njegovega kroga ni nikoli rekel, da bi se rad vrnil v Barcelono. Tudi Neymar ni nikoli poklical katerega izmed uradnikov v klubu, da bi govoril o tej temi. On ima veljavno pogodbo s PSG-jem, to je njegova druga sezona tam in težko bodo pristali na to, da bi ga prodali letos poleti,” je dejal prvi človek katalonskega nogometnega ponosa Josep Maria Bartomeu.

“Mi smo v razmerju z ostalimi klubi, ki bi se zanimali za Neymarja v velikem zaostanku zaradi klavzule v pogodbi. Tudi zato je nemogoče, da se Neymar vrne v Barcelono,” je še dodal Bartomeu.