Valverede: Zakaj bi se koga bali, saj smo na vrhu?

La liga 16. Feb 201910:28 > 10:28
Aitor Alcalde/Getty Images

Trener Barcelone Ernesto Valverde meni, da njegova ekipa v La Ligi trenutno nima razloga za skrbi.

Aktualni prvaki, ki so tudi letos najbolj prepričljivi v La Ligi, imajo pred drugim Realom šest točk prednosti. Barca je sicer na zadnjih dveh tekmah dvakrat remizirala, zato so nekateri že začeli govoriti o mini krizi. Hitro so se oglasili tudi zvezdniki kraljevega kluba, ki so prepričani, da še lahko ujamejo velikega rivala.

Ali se koga bojimo? Tekmujemo v ligi z enakimi ekipami kot lani. Tukaj so Atletico, Real, Valencia in Sevilla. Smo v skrbeh čeprav smo na vrhu? Mislim, da za kaj takega ni razloga,” meni Ernesto Valverde.

Španski strokovnjak je ta teden podaljšal pogodbo s katalonskim velikanom, ki ga bo vodil vsaj še dodatno leto.

Nova pogodba je prišla v pravem trenutku. Vselej sem govoril, da sem s klubskim vodstvom v dobrih odnosih,” dodaja Valverde.

Barcelona se bo v 24. krogu v soboto pomerila z Valladolidom. Tekmo boste lahko ob 20.45 spremljali na kanalu Sportklub 1.