Valverde: "Messi je varna stava"

La liga 17. Feb 20199:38 > 9:39
Aitor Alcalde, Getty Images Sport

Trener Barcelone Ernesto Valverde ni zaskrbljen, ker Lionel Messi ni izkoristi ene enajstmetrovke na tekmi proti Real Valladolidu.

Barcelona je pred svojimi navijača premagala Valladolid z 1:0. Gol za zmago je dosegel Lionel Messi, ki je eno enajstmetrovko pretvoril v zadetek v 43. minuti, drugo pa mu je v 85. minuti ubranil odlični Jordi Masip.

“Ne, to me ne skrbi. Bil sem prepričan, da bo dosegel oba gola,” je povedal Valverde. “Leo je varna stava. Lahko bi dosegel še več golov.”

Argentinec je dosegel več kot 30 golov v vsaki od zadnjih 11 sezon za Barcelono.

Španske prvake zdaj čaka tekma Lige prvakov proti Lyonu, tekma s Sevillo in dve tekmi proti Real Madridu – ena v La ligi, druga pa je povratna tekma polfinala v Španskem kraljevem pokalu.