Zakaj je Bale jezen na svoje soigralce?

La liga 25. Feb 201912:21 > 12:22
Denis Doyle, Getty Images

Španski mediji trdijo, da valižanski zvezdnik Gareth Bale ni v najboljših odnosih s svojimi soigralci, kot enega izmed dokazov pa jemljejo tudi Balovo (ne)proslavljanje zmagovalnega zadetka proti Levanteju.

Gareth Bale je v sinočnji tekmi proti Levanteju v igro vstopil šele v 74. minuti namesto strelca prvega zadetka Karima Benzemaja, le štiti minute kasneje pa je dosegel gol iz bele točke in popeljal Real do zmage z 2:1.

Bale je bil po zadetku zadržan, obenem pa svojim soigralcem ni dovolil, da se z njim poveselijo, kar je bilo vidno tudi takrat, ko je odrinil Lucasa Vasqueza. Kot poročajo španski mediji je Bale jezen, saj je mnenja, da si zasluži boljši položaj v klubu. Izkušeni valižanski nogometaš je prepričan, da si zasluži mesto v prvi postavi, predvsem v tekm obdobju, ko je povsem okreval po poškodbi.

To pa ni vse, kar moti Bala, saj se ni strinjal niti z izjavami, ki sta jih na njegov račun izrekla Thibaut Courtiois in Marcelo. Vratar Reala je nedavno razkril, da so soigralcu Balu dali poseben nadimek, saj pogosto izpusti klubske večerje, ker se zgodaj odpravi spat.

Marcelo je na drugi strani medijem v eni izmed izjav omenil, da se Bale še vedno ni naučil španskega jezika, obenem pa ima Bale občutek, da ga španski mediji prepogosto kritizirajo in obsojajo.