Odpisan: Isco bo izpustil tudi današnji el clasico

La liga 27. Feb 201914:22 > 14:30
Getty Image/Juan Manuel Serrano Arce

Nogometaš Real Madrida Isco bo manjkal na večernem el clasicu, ko se bosta večna tekmeca pomerila na povratni tekmi polfinala kraljevega pokala.

Španski reprezentant, ki pod taktirko Santiaga Solarija nikakor ne dobi prave priložnosti, bo izpustil novo tekmo, na kateri bi se lahko dokazal. Isco naj bi sicer imel nekaj težav s hrbtom, španski mediji pa njegovo odsotnost povezujejo predvsem s tem, da pri Realu na vezista ne računajo več.

O nezadovoljstvu zaradi neigranja je nogometaš večkrat spregovoril tudi sam in vedno poudaril, da bi po njegovem mnenju moral začeti vsako tekmo. V klubu se s tem ne strinjajo, se glasnejše pa so govorice, da bo Real Isca poleti prodal. Klubov, ki bi si kreativnega Španca želeli v svojih vrstah, ne manjka.