Zidane v svojih vrstah želi Milinković Savića!

La liga 13. Mar 201916:51 > 16:52
Marco Rosi/Getty Images

Srbski vezist Sergej Milinkovič Savič je trenutno nogometaš Lazia, vendar glede na vse ponudbe, ki dežujejo na njegov naslov, se bo najbrž kaj hitro tudi preselil v še večji evropski klub.

Po vrnitvi nazaj na trenerski stolček Real Madrida si ga je kot eno izmed glavnih tarč zadal Zinedine Zidane, ki bo v poletnem prestopnem roku imel, ko je govora o okrepitvah praktično proste roke.

Kot že se kot glavni zvezdniki za prestop omenjajo Eden Hazard, med drugim tudi Kylian Mbappe in Neymar. Zidane, ki je vendarle nekoliko drugačen trener od vseh ostalih pa naj bi si v svojih vrstah zaželel Sergej Milinkovič Saviča, ki je trenutno član italijanskega Lazia.

Srbski vezist je v letošnji sezoni dosegel štiri gole in prispeval dve podaji. Glede na to, da predvsem Luka Modrič prihaja v kar pozna nogometna leta, galaktiki potrebujejo svežino na sredini igrišča.