Isco: "Zidane je z vrnitvijo pokazal, kakšen človek je"

La liga 16. Mar 201910:52 > 10:52
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Nogometaš Real Madrida Isca meni, da je vrnitev trenerja Zinedina Zidana prava stvar za kraljevi kliub.

Isco je bil v letošnji sezoni na Santiago Bernabeu v nemilosti, z Zidanom pa ima odličen odnos.

“Vse vemo o njem. Kot igralec je bil klasa, kot trener je osvojil vse. Dobra novica za vse je, da se je vrnil, to pa tudi veliko pove o njegovem karakterju – vrnil se je sedaj, ko je najbolj težko. On ljubi Real Madrid in verjamem, da nas bo vrnil na pot uspeha,” je zadovoljen Isco.

Povezano

Zvezni igralec Reala verjame, da bodo Galaktiki spet kmalu beležili vidne rezultate.

“Real Madrid je klub, v katerem zahteve ne morejo biti večje. Nujno se je boriti za vsako lovoriko. To ni naša sezona, a prepričani smo, da se bomo vrnili močnejši kot kadarkoli, to je v klubskem DNK.”

Isco navijačem pošilja tole sporočilo:

“Poskušali bomo zmagati vsako tekmo, ki nam je še ostala do konca. Težko bo odvzeti naslov v La ligi, a borili se bomo. Navjačem sporočam, da bomo stvari obrnili v svojo korist in naj stojijo za nami.”

Real je tretji na lestvici La lige z 51 točkami, s petimi manj od Atletica in 12 manj od vodilne Barcelone.