Denis Doyle/Getty Images

16.03.2019 | 18.21

Isco in Bale za popoln povratek Zidana

Zinedine Zidane se je na klop madridskega Reala vrnil z zmago, potem ko sta za zmago proti Celti z 2:0 zadela Isco in Gareth Bale.

Varan, Kros i Benzema

Real je proti Celti prišel do letošnje zmage številka 17 v celotni sezoni in druge zaporedne. Celta je ob zmagovitem povratku Zinedina Zidana doživela tretji zaporedi poraz in 14. v sezoni.

V prvem polčasu smo spremljali dokaj izenačeno predstavo z veliko nervoze na obeh straneh in brez zadetkov.

Real je goste načel v 62. minuti, ko je Isco zadel po šestih mesecih, nato pa hitro zapustil igrišče. Nekaj trenutkov kasneje so sodniki razveljavili zadetek Luke Modrića, zato pa je zmago kraljevega kluba v 77. minuti potrdil Gareth Bale po podaji Marcela.