Ne Neymar, ampak Sterling prva tarča Zidana

La liga 16. Mar 201919:30 > 19:33
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Zinedine Zidane bo poleti poskrbel za kar nekaj sprememb v igralskem kadru madridskega Reala. Njegova prva želja je angleški reprezentant Raheem Sterling.

Prva naloga Francoza po povratku na klop galaktikov je okrepiti ekipo, ki po odhodu Cristiana Ronalda ni znala oziroma zmogla nadomestiti njegovega učinka. Potem ko je v klub zvabil Ederja Militaa, je Raheem Sterling prva želja Zinedina Zidana, ki se spogleduje tudi z Neymarjem, Edenom Hazardom in Christianom Eriksenom, piše angleški Mirror.

Florentino Perez naj bi novem/staremu trenerju zagotovil 300 milijonov evrov, ki jih bo poleti lahko porabil za okrepitve. Zizou naj bi se zagledal predvsem v zvezdnika Manchester Cityja, ki je letos dosegel 15 zadetkov in devet podaj. Jasno je, da se mu bodo sinje-modri težko odpovedali. Sterling ima pogodbo podpisano do leta 2023, tedensko v žep pospravi 300 tisoč funtov in je med glavnimi aduti Pepa Guardiole. Zidane očitno verjame, da ga kljub temu lahko prepriča v zamenjavo klubskega okolja in pripelje v Madrid.