Nov hattrick Messija za prednost Barce +10

La liga 17. Mar 201922:36 > 22:38
Aitor Alcalde/Getty Images

U poslednjem meču 28. kola Primere, Barselona je slavila na gostovanju Betisu i upisala 20. pobedu u sezoni. Na zadnji tekmi 28. kroga v La Ligi je Barcelona zanesljivo slavila s 4:1 na gostovanju pri Betisu in prišla do 20. zmage v sezoni in prednosti +10 pred drugouvrščenim Atleticom.

Tudi tokrat je zmago Kataloncem pričaral nezaustavljivi Leo Messi, ki je tokrat prispeval tri zadetke. Svoje strelske vaje je Argentinec začel v 18. minuti, ko je povsem v svojem slogu zadel s prostega strela.

Katalonci so v najboljšem možnem trenutku prišli tudi do povišanja prednosti na 2:0. V drugi minuti podaljška v prvem polčasu se je pod drugi gol vpisal Messi tokrat po podaji Luisa Suareza.

Gostje so v 63. minuti zbežali že na tri zadetke prednosti, po podaji se je med strelce vpisal še Suarez. Domači so v 82. minuti preko Lorena malce uvlažili poraz. Končni rezultat pa je s hattrickom postavil Messi v 85. minuti.