Griezmann? V kontaktu smo samo z enim klubom

La liga 21. Mar 201921:27 > 21:31
Richard Heathcote/Getty Images

Maud Griezmann, sestra in mendžerka napadalca madridskega Atletica Antoina Griezmanna, se je odzvala na govorice o potencialnem odhodu francoskega reprezentanta iz stadiona Wanda Metropolitana.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Španski mediji so v zadnjem času pisali, da je bil Antoine Griezmann v kontaktu z različnimi klubi. “Obstaja samo en klub, s katerim smo v konktatu – to je Atletico. Nihče drug. Antoine je razočaran zaradi izpada v Ligi prvakov, toda tudi njegovi soigralc in trenerji kažejo iste emocije,” je dejala Maud Griezmann.

Odličnemu napadalcu pogodba z Atleticom poteče poleti leta 2023, v zadnjem času pa so ga največkrat povezovali z Barcelono in odhodom v Premier ligo, kjer naj bi zanimanje za njegove usluge pokazalo več različnih klubov.

Težko je brati nove novice o prihodnosti mojega brata. Antoine je ta teden s francosko reprezentanco in vse njegove misli so osredotočene na reprezentanco. Nič se ne dogaja,” je dodala Maud.

Francoz je letos v La ligi dosegel 12 zadetkov, Atletico pa ima na drugem mestu deset točk zaostanka za vodilno Barcelono.