Real dobil 62 zadetkov – Zidane: Zadovoljen sem

La liga 6. Apr 201919:28 > 19:28
Gonzalo Arroyo Moreno Getty Images Sport

Trener madridskega Reala Zinedine Zidane je poudaril, da je zadovoljen z igro, ki jo je njegova ekipa prikazala v drugem polčasu prvenstvenega obračuna proti Eibarju.

Kraljevi klub je zahvaljujoč dvema zadetkoma Karima Benzemaja proti Eibarju slavil z 2:1. Francoz je ekipo iz Santiago Bernabeua rešil pred novim polomom, potem ko so gosti od 39. minute vodili z zadetkom Marca Cardone.

Zadovoljen sem, kako smo igrali v drugem polčasu, s prvim ne tako zelo. Igralci so razumeli, da je bil prvi del tekme slab, na vseh nivojih. Po odmoru smo bili druga ekipa, pristop je bil drugačen. Igrali smo kot ekipa, več smo tekli, borili smo se. Na koncu smo prišli do dobrega rezultata,” je srečanje, na katerem so navijači Reala tudi z žvižgi povedali, kaj si mislijo o igri svojih ljubljencev, dejal Zinedine Zidane, ki je v stotič vodil Real v La ligi.

Real Madrid je po obračuun z Eibarjem v letošnji sezoni v vseh tekmovanjih prejel že 62 zadetkov, kar je največ od vseh ekip iz La Lige, medtem ko je slavil prvič na zadnjih devetih srečanjih v domačem prvenstvu, v katerih je zaostajal ob polčasu