13.04.2019 | 21.11

Griezmann in Morata poskrbela za zmago Atletica

Atletico Madrid je izkoristil kiks Barcelone in se domačo zmago z 2:0 proti Celti iz Viga približal Kataloncem. Igralec tekme je bil Antoine Griezmann.

Antoine Griezmann

Angel Martinez/Getty Images

Colchonerosi so do vodstva prišli šele v 42. minuti, ko je s prostega strela sijajno zadel Griezmann. Madridčani so nato v svojem slogu nadzirali dogajanje na zelenici in Celti pustili izredno malo prostora. Končni rezultat je v 74. minuti po podaji Griezmanna postavil Alvaro Morata, ki je dosegel že peti gol v dresu Atletica, h kateremu se je preselil sredi januarja.

Atletico je zaostanek za Barcelono znižal na devet točk, Celta pa ima pred cono izpada le še dve točki prednosti. Upoštevati je potrebno, da ima Villarreal, ki sledi Celti, tekmo manj.