Zidane: "Kdorkoli pride, ne bo mogel nadomestiti CR7"

La liga 14. Apr 201919:14 > 19:17
Michael Steele/Getty Images

Trener Real Madrida Zinedine Zidane meni, da potencialne okrepitve v klubu nikakor ne bodo mogle vnesti tistega, kar je klubu leto za letom zagotavljal Cristiano Ronaldo.

Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Madridčani so bili z Ronaldom trikrat zapored evorpski klubski prvaki, v prvi sezoni brez njega pa ostlai brez ene same lovorike. “Problem je v tem, da je Cristiano Ronaldo nenadomestljiv. Odšel je, lahko kupimo nove igralce, toda ti, ki bodo prišli, ne bodo dosegli njegove ravni,” je prepričan Zidane in dodal:

Takšno je pač življenje, z našo ekipo je dosegel vleiko uspehov, bili smo navdušeni. Govorjenje o tej temi me počasi že utruja.” Portugalec je v Madridu preživel devet let, Madridčani pa so ga v Juventus prodali za 105 milijonov evrov. V dresu kraljevega kluba je dosegel kar 438 srečanj in dosegel vrtoglavih 450 golov ter s tem postal najboljši strelec v zgodovini kluba.