SK

15.04.2019 | 23.22

Real in Leganes sta si razdelila točke

Nogometaši Real Madrida so remizirali proti Leganesu z 1:1 na tekmi 32. kroga španske La lige.

Karim Benzema

Denis Doyle/Getty Images

Leganes je povedel v 45. minuti z golom Jonathana Silve, tako je domača ekipa odšla na odmor z golom prednosti.

Do izenačenja ni trajalo dolgo. Karim Benzema je v 51. minuti matiral vratarja Cuellarja.

V nadaljevanju so Madridčani držali posest, ni pa bilo veliko priložnosti za zadetek. Le v sami končniti tekme je Marcelo močno streljal, a je vratar domačih izjemno odreagiral.

Nekaj minut kasneje je bil Leganesu razveljavljen gol zaradi prepovedanega položaja Yusufa En Nesyrija.

Real je na 3. mestu lestvice z 61 točkami po tem krogu, v naslednjem pa gosti Athletic Bilbao.