Griezmann, lomilec navijaških src: Potrebujem nov izziv

La liga 15. Maj 201912:54 > 13:05
Alex Caparros/Getty Images

Antoine Griezmann in Atletico iz Madrida bosta poleti končala dolgo in plodno sodelovanje, sta potrdili obe strani. Francoski nogometaš se je odločil, da najde novo sredino, se je pa še zadnjič s čustvenim sporočilom poslovil od navijačev moštva.

Antoine Griezmann je nedavno naznanil, da poleti zapušča Atletico iz Madrida, Francoz pa se je od navijačev poslovil s čustvenim sporočilom.

“Po pogovoru z ljudmi iz uprave kluba, sem se želel pogovoriti tudi z vami, navijači Atletica. Vi, navijači, ste mi vedno izkazovali ljubezen in želim vam povedati, da sem sprejel odločitev o odhodu, ker želim izkusiti različne stvari in ustvariti nove izzive. Težko mi je iti po tej poti, a čutim, da to potrebujem. Hvala vam za vso ljubezen, ki ste mi jo dajali v teh petih letih, v katerih sem osvojil prve največje naslove v svoji klubski karieri. To so bila neverjetna leta, resnica je, da boste vedno v mojem srcu,” je sporočil Griezmann.