AS: Real bo v soboto potrdil prestop Luke Jovića

La liga 15. Maj 201918:07 > 18:17
Getty Images/Alex Grimm

Madridski časnik AS je že pred desetimi dnevi trdil, da je Luka Jović novi Zidanov Kralj, danes pa razkril celotno ozadje zgodbe okrog velikega prestopa.

Pri AS-u so razkrili tudi odškodnino, ki znaša 60 milijonov evrov. Denarno pogači so bosta razdelila Eintracht iz Frankfurta (48 milijonov) in Benfica (12 milijonov).

Nekateri mediji so sicer od zadnjega članka AS-a na to temo demantirali novico in poročali, da se Jović ne bo preselil v špansko prestolnico. Prav zaradi tega se je AS odločil, da razkrije vse podrobnosti. Real naj bi Luko Jovića predstavil v soboto zvečer po koncu tekme med Bayernom in Eintrachtom.

Posel je že sklenjen. Kluba sta se dogovorila, da ga bosta potrdila, ko se zaključi Bundesliga. Orli iz Frankfurta se še borijo za preboj v ligo prvakov, zato slačilnica potrebuje mir pred gostovanjem na Allianz Areni,” razkriva novinar AS-a.

Jović bo tako postal druga okrepitev Reala pred novo sezono. Madridčani so že pred tem potrdili ulov Ederja Militaa iz Porta.

Španci so po poročanju AS-a tudi že dogovorjeni za prestop Edena Hazarda, ta nakup pa bo potrjen po finalu evropske lige, ki je na sporedu 29. maja.