Alonso in Joao Felix poletni tarči Atletico Madrida

La liga 17. Maj 201914:26 > 14:34
Thomas Eisenhuth/Bongarts/Getty Images

Atletico Madrid bo v naslednji sezoni ostal brez Antoina Griezmanna, vendar se pri rdeče-belih ne predajajo in so se že začeli ozirati po novih okrepitvah. Med drugim sta na seznamu želja Marcos Alonso in Joao Felix.

Atletico Madrid bo po koncu letošnje sezone ostal brez štirih zelo pomembnih nogometašev. Prvi zvezdnik Antoine Griezmann se je odločil, da bo poleti zapustil klub. Za velike denarce se bo v Bayern preselil Lucas Hernandez. Diego Godin in Filipi Luis pa bosta klub zapustila kot prosta igralca.

So se pa v vrstah madridskega kluba ž začeli ozirati po novih okrepitvah, ki so glede na nastalo situacijo še kako pomembne. V zadnjem obdobju se je začelo govoriti, da naj bi si Diego Simeone v svojih vrstah želel videti bočnega branilca Marcosa Alonsa iz Chelseaja ter mladega čudežnega dečka iz Benfice Joao Felixa.

Že dlje časa je jasno, da se bo v Atletico po koncu letošnje sezone preselil Mehičan Hector Herrera kot prost igralec. Ter še dva Brazilca Alex Telles in Felipe oba iz Porta.