Barcina slačilnica Griezmanna ne bo sprejela!

La liga 18. Maj 20199:41 > 9:49
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images

Napadalec Atletico Madrida Antoine Griezmann bo danes ob 13.00 proti Levanteju odigral še zadnjo tekmo v dresu Atletico Madrida. Španski mediji so prepričani, da se bo Francoz preselil v Barcelono.

David Ramos, Getty Images

Katalonski Sport je sicer v soboto šokiral z naslovnico, na kateri piše, da so igralci Barcelone jasno povedali klubskemu vodstvu, da Antoine Griezmann na Camp Nouu ni dobrodošel.

Lani si je v zadnjem trenutku premislil in tako je že dogovorjeni prestop iz Atletica v Barcelono propadel. S tem je izigral klub, ki je računal nanj,” dodajajo novinarji Sporta.

Igralci katalonskega ponosa so prav zaradi tega prepričani, da klub ne sme pasti tako nizko in le leto po omenjenih dogodkih kupiti igralca, ki je Barco že izigral.

Print screen/SK

Tudi Lionel Messi naj bi soigralcem zatrdil, da nikoli ni klical in nagovarjal Griezmanna, da se mu slednji pridruži v katalonski prestolnici. Tako Argentinec kot njegovi soigralci so prepričani, da Francoz ni tip igralca, ki je Barci potreben in da mesto napadalca ni tisto, kjer bi bilo potrebno iskati okrepitve.

Barca je sicer že pred tem potrdila prihod zvezdnika Ajaxa Frenkieja de Jonga, z njim pa naj bi v paketu prišel še branilec Matthijs De Ligt. Mlada Nizozemca sta v petek s soigralci pripotovala v Barcelono, kjer bo ekipa proslavila odlično sezono.