Ramos poklical Pereza: Pogbaja ne želim v Realu

La liga 18. Maj 201912:19 > 12:25
Shaun Botterill/Getty Images

Kapetan Real Madrida Sergio Ramos je kot kaže odločen, da prepreči prestop Paula Pogbaja v kraljevi klub.

Don Balon poroča, da je kapetan Reala celo poklical predsednika kluba Florentina Pereza in od njega zahteval, da preneha z lovljenjem Paula Pogbaja, ki naj bi poleti zapustil Manchester United.

Ramos je prepričan, da bi francoski reprezentant slabo vplival na vzdušje v slačilnici.

Pogba je sicer velika želja trenerja Zinedina Zidana, ki je prihod rojaka označil za eno izmed treh najbolj pomembnih dejanj Reala v poletnem prestopnem roku.

Kraljevi klub se je sicer že dogovoril za prestopa Edena Hazarda iz Chelseaja in Luke Jovića iz Eintrachta. Perez naj bi bil za Pogbaja pripravljen odšteti 150 milijonov evrov.

Real bo po sezoni brez lovorike zelo aktiven na poletni tržnici, saj bo prihodnje leto potrebno popraviti vtis po sezoni, ko so se na klopi zamenjali kar trije trenerji.