Bale: V Realu bom ostal do konca pogodbe in igral golf

La liga 20. Maj 201912:54 > 13:04
Denis Doyle/Getty Images

Trener Reala, Zinedine Zidane ni navijač Garetha Balea, toda to Valižana prav nič ne gane. Pogodbo ima še za tri sezone.

Gareth Bale trenutno na sezono zasluži 17 milijonov evrov. Do izteka pogodbe torej še 51 milijonov evrov. Real seveda ne želi toliko plačevati za nogometaša na katerega trener Zinedine Zidane ne računa več in se ga želijo znebiti. Toda to Valižana prav nič ne gane. Na kraj pameti mu ne pade, da bi zapustil stadion Santiago Bernabeu.

Za španski AS je dejal: “Imam pogodbo še za tri sezone. Če želijo, da odidem bi moral dobiti pogodbo drugega kluba z letno plačo 17 milijonov evrov. Če tega ne bo, bom ostal. Pa četudi bi igral golf.”

Za Belim baletom je katastrofalna sezona. Zato je želja kluba, da poleti dodobra prevetrijo ekipo.