Valverde potrdil kontakte z Griezmannom

La liga 20. Maj 201916:49 > 17:06
Angel Martinez/Getty Images

Množično se pričakuje, da se bo Antoine Griezmann poleti pridružil Barceloni. Zdaj je kontakt s svetovnim prvakom potrdil tudi Ernestvo Valverde.

Alex Caparros/Getty Images

Antoine Griezmann je lani zavrnil možnost, da bi zapustil Atletico Madrid in prestopil v Barcelono. Namesto tega je podpisal novo pogodbo s Colchonerosi.

Leto kasneje pa se je Francoz vendarle odločil zapustiti madridski klub in se podati v nove izzive.

Griezmann je potrdil, da zapušča Atletico, pred nekaj dnevi je javnosti sporočil: “Po pogovoru s Cholom (Diegom Simeonejem), Miguelom Angelom in vodilnimi, želim govoriti z navijači, ki so mi izkazali veliko ljubezni in podpore.”

“Odločil sem se oditi, videti nove stvari, sprejeti nove izzive – s težkim srcem, a tako čutim in to potrebujem.”

Zdaj pa pa se je oglasil še trener Barcelone Ernesto Valverde, ki je razkril, da je klub govoril z napadalcem Atletica.

Res je, v kontaktih smo,” je potrdil.

Pogovori res potekajo, a sezone še ni konec.”