Varane jasen: Ostajam v Realu!

La liga 22. Maj 20194:15 > 4:17
Denis Doyle/Getty Images

Obrambni nogometaš madridskega Reala in francoske reprezentance Raphael Varane je razkril, da ne razmišlja o poletnem odhodu iz kraljevega kluba.

Francoski steber obrambe pri Realu iz Madrida Raphael Varane ima z Realom iz Madrida veljavno pogodbo vse do leta 2022, v zadnjem obdobju pa so mediji v Španiji ugibali, ali bo poleti še ostal član moštva iz prestolnice, a zdaj je namigovanj in ugibanj konec.

“Tudi v naslednji sezoni bom igral za Real. Prepričan sem, da lahko oživimo stara čustva. V tej sezoni nam je manjkalo nekaj ognja v določenih trenutkih, tudi sam nisem igral na najboljšem nivoju, a kmalu boste spet videli pravega Varana,” je sporočil 26-letni branilec in svetovni prvak za špansko Marco.

Francoski reprezentant je bil eden izmed nosilcev igre v zadnjih letih pod okriljem Zinedina Zidana in zdaj ni dvoma, da bo tako tudi v naslednji sezoni.