Potres v Madridu, bo Real izgubil kapetana?

La liga 24. Maj 201918:18 > 18:42
Getty Images/Denis Doyle

Kraljevi klub je v zadnjem letu doživel veliko šokov. V zadnjem poletju je nenadejano ostal brez trenerja in prvega zvezdnika, zdaj pa mu grozi odhod kapetana Sergia Ramosa!

Trener Reala Zinedine Zidane bo poleti zagotovo povsem spremenil ekipo. Že dolgo časa je jasno, da sta Gareth Bale in Isco odpisana, na seznamu za prodajo pa je še kar nekaj imen. Zdaj se je na njem znašlo še ime, ki ga tam nikakor ne bi pričakovali. Madridski velikan naj bi po poročanju Marce zapustil Sergio Ramos.

Kapetan Reala naj bi resno razmišljal o menjavi kluba, s predsednikom Florentinom Perezom pa sta o tem govorila že pred dvema tednoma. Branilec, ki je pravi simbol Madridčanov, naj bi o odhodu razmišljal že vse od poraza v ligi prvakov proti Ajaxu. Razlogi za željo po odhodu naj bi bili povsem osebne narave, 33-letnik Španec pa naj bi si pred koncem kariere predvsem želel zaigrati še izven španske La Lige.

Uradnih odzivov na poročanja Marce še ni. Ramos je trenutno na oddihu, v Španijo pa se bo vrnil tik pred reprezentančnim zborom. Branilec za Real igra že od leta 2005, od slovesa Ikerja Casillasa pa je prevzel tudi kapetanski trak.

Snubcev za Ramosa vsekakor ne manjka. Najbolj zagreti naj bi bili pri Manchester Unitedu, ki je Španca lovil že leta 2015, v kombinacijah pa se razumljivo pojavlja tudi Paris Saint-Germain.