Ko postaneš galaktik: Jović v 18 urah podvojil sledilce

La liga 5. Jun 20199:17 > 9:18
Alex Grimm, Getty Images Sport

Luka Jović je v torek tudi uradno postal novi igralec madridskega Reala. Ta novica, ki je prišla iz vrst kraljevega kluba pa je močno vplivala na priljubljenost in bazo navijačev mladega srbskega nogometaša.

21-letni Luka Jović je pri Eintrachtu iz Frankfurta v zadnji sezoni pokazal izjemne predstave, zato se je zadnjih nekaj mesecev veliko poročalo o njegovem odhodu iz nemške Bundeslige v enega izmed evropskih velikanov. Včeraj je Real Madrid tudi uradno sporočil, da je mladi srbski napadalec kariero nadaljeval v kraljevem klubu.

Real Madrid je tudi na družabnih omrežjih najavil prihod Jovića, do konca istega dne pa so številni privrženci galaktikov tudi pobliže spoznali in začeli slediti mladega Srba.

Do torka je imel Jović namreč okoli 407 tisoč sledilcev na Instagramu, v manj kot enem dnevu pa je prišel do nove številke 810 tisoč sledilcev, kar pomeni, da je podvojil svoje sledilstvo v manj kot enem dnevu.

Tudi to pove veliko o tem, kako velik klub je madridski Real in kako velik bo pritisk javnosti, na kar se mora privaditi vsak igralec kraljevega kluba.