Bo Bale res ostal v Realu in vlekel denar!?

La liga 8. Jun 201912:31 > 12:46
Denis Doyle/Getty Images

Gareth Bale se je po vrnitvi Zinedina Zidane na klop Reala znašel na stranskem tiru. Vsi so nekako pričakovali, da bo Valižan zapustil Madrid, vendar kot vse kaže se to ne bo zgodilo.

Zinedine Zidane je v zaključku sezone v La Ligi dal jasno vedeti, da na Garetha Balea, ki nikoli ni upravičil visokih pričakovanj navijačev in vodstva kluba, ne računa več. Vse skupaj je bilo še bolj podkrepljeno, ko je Real že predstavil novi okrepitvi Edena Hazarda in Luko Joviča, v klub pa je prišel tudi mladi Rodrygo. Pri galaktikih se tako v tem trenutku tare zvezdnikov in predvsem napadalno usmerjenih nogometašev.

Prav vsi so nekako pričakovali, da bo Valižan zapustil vrste belega baleta, vendar kot vse kaže se to ne bo zgodilo. Po poročanju španskih medijev, naj bi se zvezdnik, ki letno prejema 17 milijonov evrov sestal s Florentinom Perezom in mu dal jasno vedeti, da nima namena zapustiti Madrida.

Osebni razlogi naj bi bili tisti, zaradi katerih je odločen ostati v Madridu, saj se je skupaj z družino odlično navadil na življenje v španski prestolnici. Seveda pa je pomembna tudi plača, saj bo težko kjerkoli drugje prejemal toliko denarja.

Real je imel načrte, da Valižana proda in pripelje še kakšno odmevno okrepitev, ampak vse skupaj bo potrebno prilagoditi, saj je v tem trenutku v klubu kar nekaj zelo kakovostnih igralcev.