Griezmann: Vem kje bom nadaljeval kariero

La liga 9. Jun 201911:24 > 11:25
Angel Martinez/Getty Images

Francoski nogometaš Antoine Griezmann je dejal, da sam zelo dobro ve, kje bo nadaljeval kariero. V medijih se pojavlja možno, da bo dosedanji član Atletico Madrida zaigral v domovini za PSG.

Že dolgo časa je jasno, da Antoine Griezmann v prihodnje ne bo več nosil dresa Atletico Madrida. Vendar še vedno pa ni jasno, kje bo francoski nogometaš nadaljeval kariero. Dolgo časa se je govorilo o Barceloni, sedaj pa se kot njegova naslednja destinacija zdi veliko bolj realen odhod v PSG.

“Vem kjer bom igral naslednjo sezono,” je dejal Griezmann. “Edino kar vam lahko zatrdim je to, da to ne bo Miami.”

Francoz ima dogovor z ekipo iz Madrida do junija 2023. Ima pa v pogodbi klavzulo, da klub lahko zapusti ob odškodnini 200 milijonov evrov. Od 1. julija pa se ta cena spusti na 120 milijonov evrov.