Real Madrid pozdravil Luko Jovića

La liga 12. Jun 201913:31 > 13:38
Printscreen Twitter

V Madridu so v sredo uradno predstavili Luko Jovića, ki bo kariero nadaljeval v Realu.

Reprezentantu Srbije je dobrodošlico zaželel predsednik kluba Florentino Perez, ki je Jovića pričakal z izbranimi besedami.

Jović je v sredo najprej opravil zdravniške preglede, nato pa na uradni predstavitvi prvič poziral v dresu kraljevega kluba.

Prišel si iz sijajnega kluba in zelo zahtevne lige, tukaj pa bodo pričakovanja še višja. Pred teboj je največji iziv v karieri. Nosil boš grb kluba, ki je eden izmed največjih v zgodovini nogometa. Igral boš v dresu, ki si ga kot otrok nosil v postelji,” je ob predstavitvi novinca povedal Florentino Perez.

Podpisal sem pogodbo z Real Madridom, zato sem najsrečnejši na svetu. Prepričan sem, da sem sprejel pravo odločitev za svojo prihodnost. Dal bom vse od sebe, da Realu pomagam do številnih lovorik. Hvala vsem,” je bil čustven Jović.

Po uradni predstavitvi pred novinarji so Jovića na tribunah Santiaga Bernabeua pozdravili tudi navijači.

Perez se je kasneje dotaknil tudi rekonstrukcije ekipe najuspešnejšega evropskega kluba: “S to predstavitvijo smo želeli z navijači podeliti začetek novega projekta za novo sezono. Trdo smo delali, da bi navijačem izpolnili sanje. Za nami je sezona, ki je nismo pričakovali, zato smo morali hitro reagirati in z odločnimi potezami poskrbeti, da bomo znova zmagovali. V Realu se nikoli ne predamo in s temi potezami to dokazujemo.